Aplikovaná kineziologie PROMĚNY – certifikované kurzy v Českých Budějovicích

Do Čech se po letech vrátila Carol Ann Hontz, jedna z tvůrkyní a šiřitelek kineziologie One Brain, úžasná lektorka, kterou jsem vždy obdivovala. Přivezla sebou novou sestavu kurzů, vytvořenou právě pro dnešní dobu a to:

Aplikovanou kineziologii – PROMĚNY

Miluji svoji práci, je úžasné pomáhat lidem od stresu, navracet do životů radost, světlo, zdraví. A proto jsem využila příležitosti a stala se lektorkou těchto kurzů. Vnímám šíření této metody mezi lidi, jako velký dar. Bude mi velkou ctí Vás aplikovanou kineziologii naučit. Je to velice mocný nástroj jak měnit své životy k lepšímu. Zbavuje lidi jejich bolestí, stresu, strachu, navrací tak celému člověčímu systému rovnováhu, startuje samo-obnovující regenerující procesy. Nově nabízím v Českých Budějovicích:

SEZNAM KURZŮ 

Mentální zaostření – nutné absolvovat jako první kurz

Tento kurz je základním úvodem do aplikované kineziologie.  Díky ovládnutí technik z tohoto kurzu můžete následně absolvovat další kurzy. Naučíte se testovat deltový sval, a tak získávat odpovědi od těla  ano-ne (bio-zpětnou vazbu), časovou regresi (navrácení se do času vzniku Vašeho stresu, stresové situace) a další techniky jemná cvičení pro uvolnění stresu. Během tohoto kurzu praktickými ukázkami a samostatným zkoušením se naučíte základní kroky, jak vést osobní sezení s klientem. S certifikátem od Carol Ann Hontz.

V Českých Budějovicích  14. a 15.11. 2020 od 8:30 do 16:00 hod. 

Cena kurzu 3800Kč, nutné objednat předem a zaplatit 1000Kč rezervační poplatek na č.účtu 191 348 375/0600, do poznámek prosím jméno, název kurzu a datum konání. děkuji :-). Počet účastníků je omezen.

Objednání prosím na tel. 724 535 021, nebo emailem petra.rus@centrum.cz

 

 

Následující jednodenní kurzy, cena 1900Kč, můžete absolvovat v jakémkoliv pořadí.

                          Božská ženskost 

Jak byla potlačena Božská ženská přirozenost? Jaká je role žen dnes v domácnosti, na pracovišti, ve vztazích a ve společnosti? V tomto kurzu budou dámy opět objevovat uklidňující, vyživující, jemné, tvůrčí stránky své bytosti.

                          Plazmová energie 

S Láskou jsi Nekonečná Síla! Jste plazmová síla! S vědomím plazmatu můžeme manifestovat cokoliv. Kurz slouží k odblokování a pomůže Vám dovolit si vědomě ovládat Vaše tvoření a vytváření ve vnějším světě!

                          Čakry

„Čakra“ je Sanskrit znamenající „kolo“. Účelem čaker je šířit elektronické světlo v celém těle. V tomto kurzu budeme vyvažovat náš čakrový systém uvolněním našich emocionálních bloků, abychom zvýšili své vibrace.

                          Jak moc jsi svobodný?

Kdo nebo co vás blokuje a bere Vám Vaši moc a volbu? Pět procent světa ovládá 95% populace. Když jste svobodní, jste silní a dokážete si představit a vytvořit nové vědomí, nové skutečnosti, nové způsoby bytí.

                          Hojnost   

Kde ve svém životě zažíváte hojnost? V jakých oblastech naopak pociťujete nedostatek? Je to v oblasti zdraví, vztahů, kariéry, komunikace, materiálních jistot, volného času, pohody, naplnění, kreativity, spirituality?  Přijďte propustit a uvolnit starý strach, omezující vzorce chování. Zvolte si život v hojnosti tady a teď!   

                          Ty, věčně mladý 

Obrátit proces stárnutí? Musíte jen zůstat v současné době – nemusíte se bát o minulost a budoucnost. Naše myšlení a životní styl určují způsob, jakým stárneme nebo zůstáváme mladí. Milovat sebe je nejmocnější lék na stárnutí.

                          Strach, závislosti, posedlosti 

Strach z raného dětství, pokud není opraven, se projeví později jako závislost, a ta se posléze změní v posedlost. Na tomto semináři se zaměříme na nápravu raných obav, čímž napravíme závislosti a posedlosti.

                          Čas 

Na tomto semináři odstraníme bloky týkající se našeho pojetí času a toho, jak využíváme čas. Naučíme se efektivně a účinně pracovat s iluzí času, respektujíce časová okna, která nám byla přidělena k dokončení našich misí na této pozemské cestě.

                          Rozvíjení se vztahy  

Vztahy, to je stresor číslo jedna všech dob. Jaké jsou Vaše primární vztahy, vztahy s kolegy, šéfem, zaměstnanci, rodiči, Vašimi dětmi, tchýní, sousedy? Musíme však mít na paměti, že nejdůležitější vztah je nás k sobě samému

                          Odstraň šikanu ze svého života

Ti, co šikanují jsou obvykle krutí vůči někomu, kdo je slabší než ostatní. Rádi mají ostatní lidi pod kontrolou a mohou fyzicky či citově napadat ostatní slovy. Jste obětí šikany, nebo jiných fyzických či citových zranění? Naučte se, jak převzít zodpovědnost a vystoupit z role oběti, z cyklu být šikanován nebo šikanování ostatních!

                       

                   dvoudenní kurzy, cena 3800Kč  

                            Rovnováha těla 

Kurz nabízí techniky k vytváření rovnováhy fyzického těla prostřednictvím emocí, stejně jako informace o testování pro nás vhodných potravin, detoxikaci, vytváření a udržení si zdravého životního stylu, navzdory tomu, co se děje ve vnějším světě

                            Můžeme mluvit? 

Většina z nás se nenarodila se strachem z mluvení na veřejnosti – získali jsme ji. Byli jste kritizováni, když jste řekli něco, co „oni“ považovali za špatné? Jak jste se cítili ohledně této kritiky, může s Vámi tato kritika dnes ještě stále být v podobě Vašich emocionálních pastí, které ovlivňují to, jak přemýšlíte, volby, které děláte, a Váš úspěch s jak velkou jistotou ostatním sdělujete Vaši pravdu ve všech oblastech Vašeho života.

 

 

 Tvůrce Aplikované kineziologie – PROMĚNY

Mezinárodní přednášející, učitelka v Americe a střední a východní Evropě. Má přes 25 let zkušeností ve specializované kineziologii, která dokazuje, že stres z raného života
způsobuje v současnosti každodenní fyzickou, mentální & emoční bolest. Tato metoda většině lidí umožňuje stát se vibračně zdravými a šťastnými! Tisíce studentů Carol Ann Hontz po celém světe používají její učení pro změny v jejich životech, v životech jejich rodin, studentů a klientů.

Mohlo by vás také zajímat: