EFT

EFT- TECHNIKY EMOČNÍ SVOBODY

-Během neustálého poklepu na meridiánové body (během neustálého energetického korigování) se rozebírá téma. Používají se přitom nejnovější postupy psychologie, NLP. Podvědomí nás samo vede, ukazuje, kde je potřeba napravit chyby v energetickém systému, vytváří se tak rovnováha v lidské psychice.

-Každá myšlenka představa má svůj emoční náboj. Buď svou myšlenkou zveme univerzální energii, ať zkrze nás volně proudí a cítíme se dobře a nebo tomu bráníme. Znáte to nepříjemno? – to nezvládnu, proč zrovna mně se to děje atd.. …EFT hravou formou vnáší univerzální energii i tam, kde si bráníme a pak přichází uvědomění smiley a je to tak jednoduché a lehké a to mě baví..

-Přesto, že je EFT tak jednoduché a hravé, jde o velice účinný důkladný nástroj. Dají se tak postupně vyřešit i dlouhotrvající a těžké potíže a někdy až překvapivě rychle.

Kde pomůže_ seberealizace – plnohodnotný úspěch – finanční nezávislost, nalezení a dosažení životních cílů, životní hojnosti – vyrovnání se s negativní minulostí – odblokování traumatických zážitků – sociální a jiné fóbie – pocity strachů, obav a nepříznivé modely chování – pocity nejistoty – deprese – psychosomatické a chronické zdravotní problémy – alergie -nespavost – zlepšení výsledků ve sportu – zlepšení výsledků v pracovní sféře – nedostatek motivace a sebepřijetí – zkvalitnění partnerských vztahů – úspěšné snižování hmotnosti – závislosti – sabotující modely chování … atd.

Nechte se inspirovat a vyzkoušejte smiley:

Základní manual k EFT  volně ke stažení ZDE

Tvůrce EFT Gary Graig představuje svou metodu: Video zde

Potřebujete více informací? Ráda Vám vše objasním,

volejte na můj tel. 724 535 021, nebo pište na email petra.rus@centrum.cz