Matrix Reimprinting

MATRIX  REIMPRINTING

Jde o přepis energetické Matrice ,vzoru pro naše vnímání, podvědomé automatické reakce, názory, přesvědčení…

 Pracuje s teorií, že buňky nemají paměť a veškeré informace z minulosti jsou uloženy v lokálním energetickém poli každého jedince – Matrixu. Povaha informací ovlivňuje kvalitu našeho života, našeho zdraví.

 Pokud prožijete trauma, (něco dramatického, nečekaného, nikdo není, kdo by vám pomohl a vy nemáte žádnou strategii, jak situaci zvládnout), část vás, která trauma prožívá, je uvolněna do Matrixu. Odborně se této části (podosobnosti) říká hologram energetického vědomí – ECHO. Ve vědomí většinou emoci potlačíme, nic se nestalo, to je dobré, jede se dál. Je to takový záchranný systém v nás, abychom přežili. V Matrixu však bolavá část nás žije zaseklá v čase, ve věku kdy trauma prožila, se svými názory a potřebami toho daného stáří, neustále prožívá trauma a nám, i když skrytě, způsobuje problémy. Znáte to, že se vám opakují stejné situace, které jitří stejně bolavé pocity? Stále se opakující hologram života, který se děje díky uvolněné traumatické části nás.

Metoda Matrix Reimprinting umožňuje jít k té bolavé části nás, pomoci jí s tím, co tenkrát prožívala, být jí oporou, nechat jí, aby vše vyjádřila, uvolnila a vytvořila pro sebe jiný, sebe posilující  obraz, prožitek a ten následně si vložit do Matrixu svého energetického pole místo traumatu a tím vytvořit posilující paměť, vzor pro podvědomé reakce.

Díky tomuto dostaneme velmi mocný prostředek k uvolnění negativního emočního náboje pro nepříznivé situace, které se staly v minulosti.

Dalo by se říci, že metoda Matrix Reimprinting je podstatou mých odblokování. Je to úžasná kreativní technika, která dává nespočet možností využití.

Potřebujete více informací? Ráda Vám vše objasním,

volejte na můj tel. 724 535 021, nebo pište na email petra.rus@centrum.cz