Pět těl ve své přirozenosti

Chcete změnu?Poznat sebe?

Změnit, co nefunguje a jen vás brzdí?

Udělat kvantový skok ve svém vývoji?

Jednoduše, lehce a na trvalo?  ANO? 

Objednejte si sérii pěti odbloků  PĚT TĚL VE SVÉ PŘIROZENOSTI!

tel 724 535 021 nebo email petra.rus@centrum.cz

 

Tělo fyzické, mentální, emocionální, esenciální, x-faktorové

Série pěti odblokování. Naladění se na všech pět těl. Poznání jazyka, kterým jednotlivá těla mluví. Uvolnění blokád,  které brání instinktivní individualitě, cítění požitku, radosti z pohybu, sebe-přijetí, sebevědomí, cítění lásky k sobě, bytí v přítomnosti, využití intuice, mimosmyslového vnímání. Změna přesvědčení,  která nás drží ve stagnaci a nevědomí. Zharmonizování všech pěti těl v jeden vyrovnaný spolupracující celek.

1.Fyzické tělo

Navrácení důvěry, že samozřejmě správně funguje. Návrat přirozenosti, požitku z pohybu, radosti, sebevědomí, sebeobdivu a lásky. Získání svobody užívat si své fyzické tělo.

2.Mentální tělo

Přerušení destruktivní sebe-mluvy, změna postojů, přesvědčení, která vyvolávají stres, sebe-pochybnost. Vytvoření nového sebe obrazu. Vyberete si, co skutečně chcete, bez vlivu dramat minulosti.

3.Emocionální tělo

Uvolnění naší emoční přirozenosti ze stresů, osvobození naší instinktivní individuality, síly  emocí,  velkého motoru, který nás přímo vede k naplnění našeho života. Navrácení důvěry svému emocionálnímu tělu, které uvádí vše do pohybu.

4.Esenciální tělo

Esence znamená podstata, něco nezbytného. Esenciální tělo je základ našeho bytí. Když jsme fascinovaní  tím, co děláme, tak ponoření do své činnosti, že úplně zapomeneme na sebe, v tu chvíli jsme vedeni naším esenciálním tělem, zcela v přítomnosti. Budeme uvolňovat stres, který tomu brání, pro více uvědomění, originality, zájmu a intuice, být v přítomnosti častěji a déle.

5.X-faktorové tělo

Pocity divna, zmatku, tajemnosti, pronásledování,  nejistoty bez zjevné příčiny. Neuchopitelné vlivy z vnějšího světa už pro vás nemusí být záhadou. Díky odbloku je objevíte, uvědomíte si okolnosti, uvolníte stres s tím spojený, osvobodíte se.

Pro objednání série odbloků  PĚT TĚL VE SVÉ PŘIROZENOSTI volejte na můj tel: 724 535 021nebo pište petra.rus@centrum.cz

Mohlo by vás také zajímat: